Výzkum trhu

výzkum trhu
Obchodní řetězce a zákazníci ikona

Obchodní řetězce

a zákazníci

Výzkum trhu pomáhající obchodním řetězcům pochopit, jak zákazníci uvažují, z čeho plynou jejich vzorce chování a proč jsou některé obchody oblíbenější než jiné.

Číst více
Mystery Shopping background
Mystery Shopping ikona

Mystery

Shopping

Ideální nástroj, jak vidět svoji firmu i práci jejích zaměstnanců očima zákazníka. Vyškolení mystery shoppeři budou vystupovat v roli zákazníků a zprostředkují vám tak autentickou zkušenost, kterou jiným způsobem nemůžete získat.

Číst více
Online aplikace a reporting background
Online aplikace a reporoting ikona

Online aplikace a reporting

Pro moderní výzkum trhu jsou klíčové i aplikace určené pro sběr, analýzu a reporting dat. Náš tým vyvíjí všechny aplikace interně – je tedy zajištěna flexibilita a možnost rychle vyjít vstříc vašim potřebám.

Číst více
Segmentace
Online aplikace, online reporting, mobilní aplikace ikona

U&A analýzy

Zjišťování postojů a chování zákazníků vám umožní vylepšit stávající výrobky a služby. Zároveň U&A analýzy přináší praktická doporučení, na co se zaměřit při vývoji inovací.

Číst více
Vývoj a inovace background
Vývoj a inovace ikona

Vývoj

a inovace

Jen zlomek novinek na trhu uspěje a ne každá změna je změnou k lepšímu. Proto nabízíme systém testování inovací, abyste minimalizovali pravděpodobnost kroku špatným směrem.

Číst více
Spokojenost a lojalita background
Spokojenost a lojalita ikona

Spokojenost

a lojalita

Věrnost stávajících zákazníků je velmi důležitá. Proto je zjišťování spokojenosti jedním ze základních pilířů našeho marketingového výzkumu.

Číst více
Segmentace background
Segmentace ikona

Segmentace

Rozdělení zákazníků do jasně popsaných skupin vám umožní přizpůsobit jim své produkty či služby a zlepšit celkovou produktivitu firmy.

Číst více
Letáky a katalogy background
Letáky a katalogy ikona

Letáky

a katalogy

NMS vám pomůže připravit atraktivní leták a katalog vašeho obchodu tak, že bude pro zákazníky maximálně atraktivní a zajistí jejich zájem o vaše produkty.

Číst více
Značka background
Značka ikona

Značka

Potřebujete aktualizovat pozici značky na trhu, zvažujete re-branding nebo byste rádi zjistili, jak spotřebitelé vaši značku vnímají? Pak se spolehněte na naše efektivní nástroje výzkumu značek.

Číst více
Reklama a komunikace background
Reklama a komunikace ikona

Reklama

a komunikace

Naše dlouholeté zkušenosti s testováním konceptů pro přední firmy na českém i slovenském trhu vám umožní mít své reklamní výdaje pod kontrolou a zároveň zvolit tu nejvhodnější formu komunikace.

Číst více
Technologie background
Technologie ikona

Technologie NMS

Vyvíjíme vlastní software, webové i mobilní aplikace, které nám pomáhají získávat věrohodná data a zároveň je rychle a v uživatelsky přívětivé podobě zpřístupňovat klientům.

Číst více
Spoustu věcí na míru background
Spoustu věcí na míru ikona

Spoustu věcí na míru

Dokážeme Vám sestavit plán na míru přesně podle vašich představ a dostat vás tak zase o krok blíže k cíli.