Reference

We conducted with NMS Market Research an international Brand Perception study across several Eastern European countries and were highly satisfied with their services from the very first briefing, through the fieldwork preparation to the delivery of insightful results. NMS adapted flexibly to our needs and expectations and always came up with a customized as well as a target-oriented solution! All research project members involved were extremely motivated! Looking very much forward to cooperating with NMS in the future again!

Martin Šmaňka

Díky spolupráci s NMS máme vždy po ruce rychlou a objektivní zpětnou vazbu, ze které můžeme čerpat o kvalitě poskytovaných služeb na našich provozovnách. Ceníme si všech získaných poznatků, ze kterých se snažíme si vzít ponaučení a posunout se blíže ke spokojenosti našeho hosta.

Dr. Max logo

Lucia Kuráková

So spoločnosťou NMS realizujeme pravidelné kvalitatívne prieskumy od roku 2013. Výstupy z mystery shoppingov nám pomáhajú zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb pre našich zákazníkov. Naším poslaním je prinášať jedinečnú starostlivosť pre našich zákazníkov a spoločnosť NMS ponúka v rámci starostlivosti o nás profesionálny, inovatívny a ústretový prístup. Oceňujeme hlavne iniciatívu pri hľadaní nových flexibilných riešení šitých na mieru pre naše potreby.

Peter Lesay

Mercedes Benz si ako prémiová značka zakladá na precíznosti, efektívnosti a spoľahlivosti. To isté sme na opátku dostali od agentúry NMS Market Research, s ktorou úspešne spolupracujeme od roku 2014 na výskumoch, vďaka ktorým získavame cennú spätnú väzbu od našich zákazníkov (Customer Loyalty Index & Customer Satisfaction Index). Mystery Shopping od NMS nám pomáha zlepšovať zákaznícky servis.

Eliška Junková

Equa bank a.s. spolupracuje s agenturou NMS Market Research v oblasti mystery shoppingu již čtvrtým rokem a s průběhem spolupráce jsme byli pokaždé spokojeni. Velmi si cením, že agentura pečlivě zvažuje zadání a hledá nejvhodnější způsob realizace zadaného úkolu, a proto výsledky projektu vždy reflektují na naše aktuální potřeby. Společnost NMS Market Research mohu jen doporučit.

Radim Ryška

Na spolupráci s NMS Market Research oceňujeme rychlost reakce na naše specifické požadavky, a to jak při přípravě jednotlivých vln kontrol, tak v nastavení on-line reportingové aplikace. Spolupráce s NMS Market Research nám pomáhá k lepším obchodním výsledkům.

Soňa Machová

S agenturou NMS Market Research spolupracuji již několik let a stala se jedním z klíčových dodavatelů výzkumných řešení pro agenturu CzechTourism. Pokud se mi kolegové z regionů zeptají, koho bych doporučila, vždy je tato agentura z mého pohledu v žebříčku 3 nejspolehlivějších dodavatelů v oblasti marketingového výzkumu. Velmi jsem spokojena s realizací a koordinací zahraničních výzkumů, stejně tak mám pozitivní zkušenost s odborným vedení skupinových diskuzí. Zatím jsem se nesetkala v této agentuře s člověkem, který by nebyl tak říkajíc „na svém místě“. Oceňuji odbornost, výbornou koordinaci výzkumných prací, kreativní přístup a navíc velmi dobrý vhled i do obecné problematiky cestovního ruchu.

Logo Komenční banky

Blanka Šperlingová

Kvalitativní výzkum děláme s NMS velmi rádi. Vždy ihned pochopí, co potřebujeme, jsou flexibilní, když děláme změny v průběhu projektu a vždycky maximálně vstřícní. Rozhovory s našimi klienty vedou moderátoři citlivě, ale zároveň je nenechávají odbíhat od tématu a sondují do hloubky. Opravdu dokáží z lidí dostat to, co nás zajímá. Reporty jsou nejen líbivé na pohled, ale hlavně výborně strukturované co se týče obsahu. Za mě 1*.

Andrijana Šapina

We performed detailed Brand Health study with NMS research agency and service was on very high professional level. Each step of the study, from qualitative to quantitative was done with high quality and full presentation greatly implemented all findings together creating best possible insights and recommendations. Looking forward to future research projects with NMS!

Martina Mahútová

Firma NMS Market Research s.r.o. se nám líbila od začátku, a to zejména pro širokou nabídku služeb, kterou poskytuje. Příprava metodiky průzkumu spokojenosti klientů pro zdravotnické zařízení našeho typu nebyla jednoduchá, proto si vážíme přístup a trpělivost kolegyň z NMS, které se na přípravě podílely. Dále, oceňujeme vstřícnost, flexibilitu a téměř okamžitou zpětnou vazbu v případě jakýchkoliv problémů. Průzkum spokojenosti klientů je pro nás přínosem, umožňuje rychlou zpětnou vazbu s klientem, kdy v některých případech předcházíme i stížnostem, a práci s kolegy na efektivních preventivních a nápravných krocích. Aplikace ASAP, ve které pracujeme s daty, umožňuje rychlý a snadný přístup ke všem výsledkům z průzkumu. Oceňujeme přehlednost a jednoduchost aplikace, která umožňuje export dat či rychlý a strukturovaný náhled.

Martin Babiar, Area Training and Development Specialist

Jako společnost přinášející prémiový přístup našim zákazníkům jsme rádi, že jsme stejnou prémiovost našli i u našeho partnera, společnosti NMS. Už od prvního setkání si ceníme vysoké úrovně komunikace a lidského přístupu. Ten je navíc podpořen výraznou schopností naslouchat a vcítit se do našich potřeb, což umožňuje přinášet inovativní návrhy do realizovaných mystery shopping. Vynásobeno rychlostí reakcí, precizností řešení našich poptávek, iniciativností a citlivými a odbornými vhledy do analýz dosažených výsledků, jednoduše víme, že jsme v dobrých rukou.

Eva Fráňová

Velice si ceníme výsledků průzkumu v oblasti mystery shoppingu, které nám pomáhají zlepšovat zákaznické služby v rámci sítě našich čerpacích stanic. NMS Market Research reaguje na naše požadavky v oblasti průzkumu a vývoje aplikace flexibilně. Vážíme si jejich profesionálního přístupu.

Alena Hlubočková, Research Specialist

Projekt s agenturou NMS Market Research probíhal hladce, dle našich požadavků a včetně inovativního přístupu kolegů z NMS. Děkujeme také za vstřícnou a milou komunikaci s průběhu projektu.

Daniel Otta

Spolupráce s NMS Market Research je příkladná - rychle a flexibilně reagují na naše požadavky při realizaci kvalitativního výzkumu. Oceňujeme také, že přichází s vlastními návrhy na zlepšení projektu a nejsou pouze „exekutoři“.

Blue Style Travel Agency logo

František Vorel

Výsledky průzkumu od NMS Market Research nám pomohly při rozvoji značky a optimalizaci produktu pro nadcházející sezóny.

zástupný obrázek pro referenci BlueStyle
zástupný obrázek pro O2
O2 logo

Aleš Brázda

Spolupráce s agenturou NMS Market Research s.r.o. začala v září 2015 a týká se poskytování služby mystery shopping pro síť 150 prodejen společnosti O2 Czech Republic a.s. Klíčové pro nás bylo vytvoření jednoduchého reportovacího prostředí napojeného na naše interní systémy. Agentura NMS se řešení požadavků chopila velmi aktivně a dnes máme reporting a fungující mystery shopping dle našich požadavků.

O2 logo

Zdeňka Kučerová, Jan Krejčí

Výzkumná agentura NMS Market Research pro nás již od roku 2013 provádí pravidelný telefonický průzkum zaměřený na spokojenost zákazníků. Průběh výzkumu můžeme sledovat online v aplikaci INTEGRO, kde je k dispozici podrobný reporting návratnosti a tagované nahrávky z rozhovorů. Přes tuto aplikace zároveň nahráváme databáze, které jsou automaticky vyčištěny dle stanovených podmínek a nahrány do CATI studia.

zástupný obrázek pro O2
zástupná obrázek pro KKCG
Logo KKCG a.s.

Michal Bulirsch

S agenturou NMS Market Research od roku 2014 realizujeme pravidelnou studii, která mapuje penetraci hráčů jednotlivých kategorií sázkových her a her Sazky. Se službami NMS jsme velmi spokojeni, agentura rychle reaguje na naše požadavky a dodává výsledky i nad původně dohodnutý rámec. Agentura se vždy při realizaci projektů snaží najít optimální řešení. NMS Market Research patří mezi preferované dodavatele skupiny KKCG.

BNP Paribas Cardif logo

Michal Kusyn

Ceníme si naší spolupráce hlavně pro nadstandardně odvedenou práci, kvalitní analýzy a výstupy a také se nám velmi dobře pracuje se vstřícnými lidmi z NMS.

zástupný obrázek pro BNP
Zástupný obrázek pro referenci RAIF
Raiffeisen Bank logo

Petra Rubánková

Agentura NMS Market Research pro nás připravila rozsáhlý průzkum, který byl zaměřen na zjištění míry a důvodů migrace retailových klientů mezi bankami. Analýza, která byla založena na segmentaci více než 4 000 migrujících klientů bank, nám pomohla nastavit novou a úspěšnou akviziční strategii. Obdobný projekt jsme s NMS Market Research zopakovali ještě pro segment podnikatelů.

Česká asociace pojišťoven

Marcela Kotyrová

NMS pro nás připravuje každý rok průzkum, který pak v průběhu roku využíváme při komunikaci prioritních témat o pojištění široké veřejnosti. Výsledky jsou také důležitým materiálem prezentovaným každoročně členským pojišťovnám. Na spolupráci oceňujeme vysokou odbornost, rychlou orientaci v problému a v neposlední řadě příjemnou komunikaci. Výstupy jsou vždy kvalitní, přehledné a srozumitelné.

Zástupný obrázek pro referenci CAP
Zástupný obrázek pro referenci Metlife
Metlife logo

Iva Musilová

Se společností NMS spolupracujeme od roku 2013. Společně realizujeme jak kvalitativní, tak i kvantitativní průzkumy převážně v oblasti znalosti značky či testování produktových parametrů. Jak již délka spolupráce vypovídá, se službami agentury jsme velmi spokojeni, NMS nabízí prvotřídní servis, profesionální a vstřícný přístup.

Jitka Schrothová

NMS se stalo jednou z našich kmenových agentur a to díky perfektní exekuci celého projektu – od nabídky, přes realizaci až po prezentaci. Víme, že se můžeme spolehnout na “must” metody, harmonogram, terén, analýzy, ale zároveň funguje i “added value” ve formě porozumění našim požadavkům, kdy nám NMS nabízí jak tradiční, tak úplně nové přístupy k řešení. Zejména oceňujeme zpracování výstupů, kdy srozumitelnou a nápaditou formou předáváme závěry a doporučení interním klientům. Součástí každého projektu je skvělý klientský servis, za což speciálně děkujeme naší account manažerce.

Zástupný obrázek pro referenci T-mobile
Zástupný obrázek pro referenci Datart
DATART logo

Marek Přikryl

První zkušenost s NMS máme z roku 2015, kdy jsme začali na všech našich prodejnách (v ČR i SK) realizovat pravidelné měření metodou Mystery Shopping. Přehledné výstupy dostupné v online aplikaci využíváme jako podklad pro další rozvoj našich zaměstnanců. Na spolupráci oceňujeme především flexibilitu agentury a ochotu přizpůsobit se našim aktuálním potřebám.

Miroslav Bouchal

NMS pro nás od roku 2011 realizuje Mystery Shopping, do kterého se postupně zapojila většina našich konceptů. V Ambi si zakládáme na čerstvých surovinách, neotřelém nápadu, zapáleném personálu, který se nebojí inovativního přístupu, dělá svou práci srdcem a spokojený zákazník je pro něj na prvním místě. Obdobnou filozofii jsme našli i v NMS.

zástupný obrázek pro Ambiente