Agentura pro výzkum trhu

NMS Market Research

  • Již od roku 1999 agentura pro výzkum trhu pomáhá svým klientům – zpravidla největším hráčům na trhu – zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky.
  • Kromě centrály v Praze máme pobočku i v Bratislavě, Budapešti a Bangkoku. Pro některé klienty však poskytujeme průzkumy také v Polsku a Rumunsku.
  • Jsme členem organizací SIMAR (Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění), ESOMAR (světová organizace pro výzkum veřejného mínění a marketingový výzkum), MSPA (světová organizace sdružující profesionály v mystery shoppingu) a Global (mezinárodní sdružení pro výzkumné agentury).

Spolupráce s NMS Market Research má smysl

NMS Market Research nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu. Našimi krédy jsou profesionální přístup a příprava řešení na míru podle specifických potřeb klienta. Přesvědčte se sami.

agentura pro výzkum trhu

83 mil.

obrat v Kč

Kolektiv

1073

projektů

Dárek

166

klientů

Peněženka

52

zaměstnanců

Graf rozvoje

10 007

počet externistů

Něco více o nás

Co nového na síti?

3 weeks ago

NMS Market Research

Naši kolegové se ujali kormidla a na lodi zvané JazzDock dovezli posádku k unikátnímu zážitku na NMS ASAP Brunchi. Zákaznická zpětná vazba, náš nástroj ASAP a další témata, která tvořila palubní menu byla klientům servírována během dnešního dopoledne a na výsledek jsme pyšní. Tak zase příště! ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

NMS Market Research

Víte, jestli jsou s Vámi zákazníci na jedné lodi? Zajímá Vás, co si o Vaší firmě a značce myslí? Zda jsou spokojeni a zda se rádi vrací? To vše a ještě více Vám prozradíme na brunchi, na který srdečně zveme všechny naše klienty.
Že u toho nesmíte chybět? Máme posledních pár míst. Ozvěte se na jana.svobodova@nms.cz!Víte, jestli jsou s Vámi zákazníci na jedné lodi? Zajímá Vás, co si o Vaší firmě a značce myslí? Zda jsou spokojeni a zda se rádi vrací? S podobnými otázkami...
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

NMS Market Research

Jsme nově oficiálním partnerem Global Market Research Association, založené v roce 1986, tedy s více než 30 letou zkušeností na poli mezinárodního výzkumu.
#yes! #marketresearchrulez #sensemakers
www.agmr.com/
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

NMS Market Research

Fotoreport z dnešního workshopu na Holiday World - veletrhu cestovního ruchu, kde jste mohli potkat naše kolegy Martina a Deboru. ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

NMS Market Research

Od zkušenosti k zážitku, to bylo heslo Retail Summitu 2019, na kterém jsme nemohli chybět. Všimněte si nových a skvělých brýlí od VRgineers! ... See MoreSee Less

View on Facebook

NMS Market Research je zapojeno do několika projektů:

Logo Zelená firma Logo Lata

Jedním z nich je Zelená firma, cílem této aktivity je ekologická likvidace elektrospotřebičů. Podporujeme také občanské sdružení Lata, které pracuje s mladými lidmi a pomáhá jim v obtížných situacích.

Projekty NMS Market Research

Viewing Facilities ikona

Viewing Facilities

Pronájem kvalitativních studií

 
Výzkumník ikona

Výzkumník

Registrace tazatelů, mystery shopperů a dalších externích spolupracovníků

 
>Neplať nákup logo

Neplať nákup

Rekrutace mystery shopperů

 
Český národní panel logo

Český národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
Slovenský národní panel logo

Slovenský národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
SIMAR logo

SIMAR

Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění