Agentura pro výzkum trhu

NMS Market Research

  • Již od roku 1999 agentura pro výzkum trhu pomáhá svým klientům – zpravidla největším hráčům na trhu – zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky.
  • Kromě centrály v Praze máme pobočku i v Bratislavě, Budapešti a Bangkoku. Pro některé klienty však poskytujeme průzkumy také v Polsku a Rumunsku.
  • Jsme členem organizací SIMAR (Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění), ESOMAR (světová organizace pro výzkum veřejného mínění a marketingový výzkum), MSPA (světová organizace sdružující profesionály v mystery shoppingu) a Global (mezinárodní sdružení pro výzkumné agentury).

Spolupráce s NMS Market Research má smysl

NMS Market Research nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu. Našimi krédy jsou profesionální přístup a příprava řešení na míru podle specifických potřeb klienta. Přesvědčte se sami.

agentura pro výzkum trhu

83 mil.

obrat v Kč

Kolektiv

1073

projektů

Dárek

166

klientů

Peněženka

52

zaměstnanců

Graf rozvoje

10 007

počet externistů

Něco více o nás

Co nového na síti?

🇪🇺 Tipovačka 🇨🇿 a není to 🏒

Good Mooornin' Česko! Konec spekulacím, šup šup do volebních místností a sobotu odpoledne bude jasno. A protože pro nás výzkumníky jsou volby jedna z mála příležitostí jak ověřit naše prognózy a modely, vyhlašujeme 📢 T I P O V A Č K U.

Napište do komentářů K O L I K lidi odevzdá ve volbách platný hlas. Pár tipů od nikým nevoleného korunního prince volebních výzkumů Daniel Prokop (zdravíme do Vršovic 😉) tady: www.e15.cz/volby/volby-do-evropskeho-parlamentu-2019/eurovolby-mohou-byt-referendem-o-babisovi-ri...

Kdo je odvážný a chce jít s kůží na trh, ať klidně přidá i tip na výsledek úspěšnejch stran. Konec tipování je dneska v pátek v 10 večer.

A co by to bylo za tipovačku bez pořádnejch cen 🏅. První nejbližší tip dostane na 1111 kaček nabitou kartu k našemu veleváženému klientovi Ambiente Restaurants a druhý, aby mu nebo jí to nebylo líto, potravu duševní, knížku od našeho kolegy Matěje a jeho ženy Marie.

Ale ať už tipujete nebo ne, 🙏🙏🙏 nezpomeňte 🏃‍♂️ k volbám a hlavně volit ❤️ a 🧠
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

NMS Market Research

Yoga Attention Yoga 🧘‍♀️🧘‍♂️ Ahoj výzkumnice a výzkumníci. Už víte o tom, že v našem krásném 🏠 U Nikolajky je mimo jiný taky jógový studio? A v něm před prací pravidelná ranní porce jógy, pod vedením výzkumnice nmsačky Markéta Makovská Yoga, která osvěží tělo i duši? Už žádnej insight bez Ásány 😉 ... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

NMS Market Research

Future Leaders Rulezz! 👀 čekujte co říká hard core sensemaker Martin Řípa, kterej digi technologie ve výzkumu prodává od Evropy po jihovýchodní Asii 🌏 jako partner iNMS Bangkok 😎Jaký bude výzkum v dalších deseti letech? a na co bychom se měli soustředit? A co na to Martin Řípa, NMS Market Research?

#futureleaders

Více vzkazů najdete ve výroční zprávě SIMAR
simar.cz/vyberove-ko…/obrat-vyzkumneho-trhu-2018.html
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

NMS Market Research

A Day in NMS History #2 : Čau Ryser-čeři! 🤘 Taky už se nemůžete dočkat léta? Ven bys ani 🐶 nevyhnal, tak je čas podivat na nějaký starší fotky 😂 12. října 2005 - v PwC prezentuje Bernyš, Suso (který nás o pět let později posílí jako MD), Kamil a Ondřej revoluční nástroj na online sběr dat, real time rychlej jako 🚀 Těch skoro 15 let odválo všechny kravaty a ulítlo stejně svižně jak ty data! ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

NMS Market Research

Ladies and Gentlemen! A very warm welcome to .... NMS HUNGARY 🇭🇺 🇭🇺🇭🇺
.. je to asi měsíc co se NMS narodila dcera, NMS Hungary v obchodním rejstříku pojmenovaná NMS Hungary Korlátolt Felelősségű Társaság, tedy společnost sice s ručením omezeným, ale výzkumnou agenturou s pořádným 🔥 a nadšením pro research nekonečným. 🍺 + 🌶 = ❤️❤️❤️ a na fotce vidíte první velkej conf call client service teamu do budapeštské kanceláře 💪
... See MoreSee Less

View on Facebook

NMS Market Research je zapojeno do několika projektů:

Logo Zelená firma Logo Lata

Jedním z nich je Zelená firma, cílem této aktivity je ekologická likvidace elektrospotřebičů. Podporujeme také občanské sdružení Lata, které pracuje s mladými lidmi a pomáhá jim v obtížných situacích.

Projekty NMS Market Research

Viewing Facilities ikona

Viewing Facilities

Pronájem kvalitativních studií

 
Výzkumník ikona

Výzkumník

Registrace tazatelů, mystery shopperů a dalších externích spolupracovníků

 
>Neplať nákup logo

Neplať nákup

Rekrutace mystery shopperů

 
Český národní panel logo

Český národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
Slovenský národní panel logo

Slovenský národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
SIMAR logo

SIMAR

Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění