Agentura pro výzkum trhu

NMS Market Research

Již od roku 1999 pomáhá agentura pro výzkum trhu svým klientům – zpravidla největším hráčům na trhu –  zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky.

Kromě centrály v Praze máme pobočku i na Slovensku, pro některé klienty však poskytujeme průzkumy také v Polsku, Maďarsku a Rumunsku.

Jsme členem organizací SIMAR (Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění) a ESOMAR (světová organizace pro výzkum veřejného mínění a marketingový výzkum).

Spolupráce s NMS Market Research má smysl

NMS Market Research nabízí kompletní služby v oblasti výzkumu trhu. Našimi krédy jsou profesionální přístup a příprava řešení na míru podle specifických potřeb klienta. Přesvědčte se sami.

agentura pro výzkum trhu

83 mil.

obrat v Kč

Kolektiv

826

projektů

Dárek

127

klientů

Peněženka

50

zaměstnanců

Graf rozvoje

10 007

počet externistů

Něco více o nás

Co nového na síti?

Tak se přiznejte, že už vás také občas zaskočí, když tou kartou nejde na terminálu pípnout... aneb reprezentativní průzkum NMS pro Raiffeisenbank ČR ... See MoreSee Less

Podle reprezentativního průzkumu NMS Market Research bezkontaktní kartu dnes vlastní 92 % Čechů, což je o 15 % více než v roce 2015. Možnost platit právě touto formou upřednostňuje takř...

View on Facebook

NMS Market Research si změnil(a) úvodní fotku. ... See MoreSee Less

View on Facebook

NMS NA HRAD! Aneb měsíc od teambuildingu, tak si pojďme zavzpomínat.

Úkol zněl jasně. Ráno se v půl osmý prolít kafem na Hlaváku a v Ratajích nad Sázavou dobýt naše dvoudenní sídlo na kopci. Cesta dobrá, vlastní kupé v rychlíku a v lokálce dokonce celý vagón. Výšlap po staré cestě nic moc, ale zato ta panoramata. Hrad Pirkštejn ve své plné kráse. Kozy, kočky a pes zahrnuti. Nepředvídatelné počasí nenahlodalo naši psychiku – slunce – déšť, slunce – déšť, ale nejen náš účes, nápaditost a šarm to vydrželi. Dobrovolně projít Rataje třikrát tam a zpátky, a přitom škvařit mozkové závity? Pro nás žádný problém. Zvládnuto. Odměna v podobě táboráku a společného posezení s kytarou s dobrým jídlem i pitivem na sebe nenechala čekat. Předtím jsme si ještě promítli týmová NMS videa a prezentace.Taky proběhla vlastní diskotéka na hradě, to chceš. Seriózně, jak je nám vlastní, ehm, fotky pro jistotu nejsou zahrnuty.

Probuzení, svěží a krásní jsme pak už jen ráno poklidili, nakrmili sebe i zvířectvo a vyrazili směr domov. Kdo večer neusnul jako nemluvně, tak je…..hmm, neúnavnej, jinak se to nedá vysvětlit.

Ještě jednou díky Ondřej Kobza za poskytnutí hradu Pirkštejn.

#sensemakers #teambuilding #nms #marketresearch #throwback
... See MoreSee Less

View on Facebook

NMS Market Research přidal(a) 6 nových fotek. ... See MoreSee Less

View on Facebook

Studenti a studentky, na vědomost se všem dává, že 1.12. je ten den, kdy máte jedinečnou možnost zažít něco jedinečnýho! Pod vedením našich skvělých kolegů pomůžete pomocí marketingového výzkumu 4 startupům s rozvojem. Jediné co je potřeba je se přihlásit, o zbytek už se postaráme my. Počet volných míst není nekonečný, tak není na co čekat! ... See MoreSee Less

NMS Start-Up Lab 2017 (akce pro studenty)

Prosinec 1, 2017, 8:00am - Prosinec 1, 2017, 6:00pm

Unikátní akce pro studenty: Chceš se na den dostat do zákulisí výzkumné agentury a reálného start-upu? Vidět, co všechno se v něm denně řeší a přispět svými nápady? NMS Start-up L...

View on Facebook

NMS Market Research je zapojeno do několika projektů:

Logo Zelená firma Logo Lata

Jedním z nich je Zelená firma, cílem této aktivity je ekologická likvidace elektrospotřebičů. Podporujeme také občanské sdružení Lata, které pracuje s mladými lidmi a pomáhá jim v obtížných situacích.

Projekty NMS Market Research

Viewing Facilities ikona

Viewing Facilities

Pronájem kvalitativních studií

 
Výzkumník ikona

Výzkumník

Registrace tazatelů, mystery shopperů a dalších externích spolupracovníků

 
>Neplať nákup logo

Neplať nákup

Rekrutace mystery shopperů

 
Český národní panel logo

Český národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
Slovenský národní panel logo

Slovenský národní panel

Spolehlivý zdroj dat pro on-line průzkumy

 
SIMAR logo

SIMAR

Sdružení agentur pro výzkum trhu a veřejného mínění